Informace o mě

Radka Koláčková | odvykání kouření, léčba alergií, redukce váhy

Od malička mě zajímala technika. Proto nikoho nepřekvapilo, že po gymnáziu jsem se rozhodla studovat na technické škole na ČVUT v Praze fakultu strojní.

Jak je možné, že jsem se najednou ocitla v oboru, pro někoho tak daleko od techniky?

Je to jen zdání, neboť biorezonanční terapie využívá posledních výzkumů z oboru kvantové fyziky a biofyziky. A přístroj Bicom Optima je vlastně takový terapeuticko-léčebný „ počítač“

Celý život aktivně sportuji, tudíž i funkčnost těla je pro mě velmi důležitá a lidské tělo mě zajímá jako celek. Chtěla jsem proniknout do jeho tajů, tak jsem se nejprve vydala na cestu práce s energiemi a následně na poznání a podporu jeho funkčnosti. Absolvovala jsem masérský rekvalifikační kurz v EduSpa College a v únoru 2012 získala osvědčení o rekvalifikaci. Masáže jsou jednou z nejstarších metod, jak ulevit tělu a tím i pomoci k vyrovnanějšímu psychickému stavu jedince, ale stále se mi zdálo, že bych mohla udělat více s větším a dlouhodobějším efektem.

Sama jsem pak podstoupila několik terapii pomocí biorezonanční metody a začala se o ni více zajímat. Zjistila jsem, že na našem trhu je několik typů přístrojů. Mě vlastním technickým přístupem, jsem si vyhodnotila, že půjdu cestou technicky vyspělého výrobku německé firmy REGUMED GmbH.

  • Biorez
  • Biorez
  • Biorez

Na jaře 2013 pod vedením MUDr. Claudie Gregušové jsem absolvovala výcvik pro práci s biorezonančním terapeutickým přístrojem BICOM Optima a naplno se ponořila do práce s ním.

V západní Evropě je biorezonanční léčba již velmi rozšířená. Výsledky, které tato léčba přináší jsou velmi povzbudivé a přesto, že zdravotní pojišťovny tuto léčbu nehradí, je stále více a více lidí, kteří se touto cestou celostní medicíny ubírají a biorezonanční léčbu vyhledávají.

Zajímavé odkazy

BICOM optima - Jednička v biorezonanci